Ranker / Pokémon

Iron Thorns

Kuinka suosittu Iron Thorns on?

Vertaa Iron Thornsa suoraan Pokémon Ranker -haasteissa ja katso, mihin fanit sijoittavat sen yhteisörankingeissa.

Gen 9 · rock / electric

Tämä ranking on vielä muotoutumassa. Äänestä auttaaksesi sijoittamaan Iron Thornsn.

Iron Thorns – Yhteisörankingit

Iron Thorns – Suorat tulokset

Voitot: 0%

Iron Thorns-fanit valitsevat myös

Rankkaa Iron Thorns muita Pokémoneja vastaan

UKK

Kuinka suosittu Iron Thorns on?
Suosio mitataan tässä yhteisön suorilla valinnoilla Pokémon Rankerissa. Voittoprosentti ja poolisijoitus päivittyvät, kun useammat fanit äänestävät.
Mikä on Iron Thornsn yhteisöranking?
Katso sijoitusosio yllä nähdäksesi Iron Thornsn nykyisen sijan jokaisessa virallisessa Ranker-poolissa, jossa se esiintyy.
Miten voin verrata Iron Thornsa muihin Pokémoneihin?
Napauta Vertaa Iron Thorns aloittaaksesi Ranker-haasteen tai avaa alla oleva liittyvä pooli äänestääksesi suoraan.