Ranker / Pokémon

Gabite (female)

Hur populär är Gabite (female)?

Jämför Gabite (female) direkt i Pokémon Ranker-utmaningar och se var fans placerar den i community-rankningar.

Gen 4 · dragon / ground

Denna rankning formas fortfarande. Rösta för att hjälpa till att placera Gabite (female).

Gabite (female) – Community-rankningar

Gabite (female) – Direkta resultat

Vinster: 0%

Fans av Gabite (female) väljer också

Ranka Gabite (female) mot andra Pokémon

Vanliga frågor

Hur populär är Gabite (female)?
Popularitet här mäts genom communityns direkta val i Pokémon Ranker. Vinstfrekvens och poolplacering uppdateras när fler fans röstar.
Vad är Gabite (female)s community-rankning?
Se ställningssektionen ovan för Gabite (female)s aktuella plats i varje officiell Ranker-pool den ingår i.
Hur kan jag jämföra Gabite (female) med andra Pokémon?
Tryck på Jämför Gabite (female) för att starta en Ranker-utmaning, eller öppna en relaterad pool nedan för att rösta direkt.