Ranker / Pokémon

Roselia (female)

Hvor populær er Roselia (female)?

Sammenlign Roselia (female) direkte i Pokémon Ranker-utfordringer og se hvor fans plasserer den i fellesskapsrangeringer.

Gen 3 · grass / poison

Denne rangeringen formes fortsatt. Stem for å hjelpe til med å plassere Roselia (female).

Roselia (female) – Fellesskapsrangeringer

Roselia (female) – Direkte resultater

Seire: 0%

Fans av Roselia (female) velger også

Ranger Roselia (female) mot andre Pokémon

FAQ

Hvor populær er Roselia (female)?
Popularitet her måles gjennom fellesskapets direkte valg i Pokémon Ranker. Seiersrate og poolplassering oppdateres når flere fans stemmer.
Hva er Roselia (female)s fellesskapsrangering?
Se stillingsseksjonen over for Roselia (female)s nåværende plass i hver offisiell Ranker-pool den er med i.
Hvordan kan jeg sammenligne Roselia (female) med andre Pokémon?
Trykk Sammenlign Roselia (female) for å starte en Ranker-utfordring, eller åpne en relatert pool nedenfor for å stemme direkte.