Ranker / Pokémon

Eevee (female)

Πόσο δημοφιλές είναι το Eevee;

Το Eevee είναι ένα από τα πιο αναγνωρίσιμα Pokémon και το κέντρο της οικογένειας Eeveelution. Σύγκρινέ το σε άμεση μονομαχία και βοήθησε να καθοριστεί η θέση του στις κοινοτικές κατατάξεις.

Gen 1 · normal

Το Eevee (female) βρίσκεται αυτή τη στιγμή στην #3 θέση στο Pokémon τύπου Κανονικό και κερδίζει το 100% των καταγεγραμμένων άμεσων μονομαχιών.

Κοινοτικές κατατάξεις Eevee (female)

Άμεσα αποτελέσματα Eevee (female)

Νίκες: 100% · Σύνολο μονομαχιών: 130

Οι fans του Eevee (female) επιλέγουν επίσης

Κατάταξε το Eevee (female) έναντι άλλων Pokémon

Συχνές ερωτήσεις

Πόσο δημοφιλές είναι το Eevee (female);
Η δημοφιλία εδώ μετριέται από τις άμεσες επιλογές της κοινότητας στο Pokémon Ranker. Το ποσοστό νικών και η θέση στο pool ενημερώνονται καθώς ψηφίζουν περισσότεροι fans.
Ποια είναι η κοινοτική κατάταξη του Eevee (female);
Δες την ενότητα κατάταξης παραπάνω για την τρέχουσα θέση του Eevee (female) σε κάθε επίσημο pool Ranker στο οποίο εμφανίζεται.
Ποιο Pokémon είναι πιο δημοφιλές, το Eevee (female) ή το Pikachu;
Άνοιξε τη σελίδα σύγκρισης Eevee vs Pikachu όταν υπάρχουν άμεσα δεδομένα αγώνων ή σύγκρινε και τα δύο σε Ranker Gen 1.
Ποιο Eeveelution προτιμούν περισσότερο οι fans;
Δες την κατάταξη Eeveelution Ranker και σύγκρινε άμεσα Umbreon, Sylveon, Espeon και τα υπόλοιπα.