Ranker / Pokémon

Zubat (female)

Hvor populær er Zubat (female)?

Sammenlign Zubat (female) direkte i Pokémon Ranker-udfordringer og se, hvor fans placerer den i fællesskabsranglister.

Gen 1 · poison / flying

Denne rangliste formes stadig. Stem for at hjælpe med at placere Zubat (female).

Zubat (female) – Fællesskabsranglister

Zubat (female) – Direkte resultater

Sejre: 0%

Fans af Zubat (female) vælger også

Ranger Zubat (female) mod andre Pokémon

FAQ

Hvor populær er Zubat (female)?
Popularitet her måles gennem fællesskabets direkte valg i Pokémon Ranker. Sejrsrate og poolplacering opdateres, når flere fans stemmer.
Hvad er Zubat (female)s fællesskabsrangliste?
Se stillingssektionen ovenfor for Zubat (female)s nuværende plads i hver officiel Ranker-pool, den indgår i.
Hvordan kan jeg sammenligne Zubat (female) med andre Pokémon?
Tryk Sammenlign Zubat (female) for at starte en Ranker-udfordring, eller åbn en relateret pool nedenfor for at stemme direkte.